Новини

Архієрейське Богослужіння у Неділю сімнадцяту після П’ятидесятниці

У Неділю сімнадцяту після П’ятидесятниці, 17 жовтня 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє: Прпп. Елладія й Онисима, затворників Києво-Печерських, в Ближніх печерах (ХІІ – ХІІІ). Прп. Аммона, затворника Києво-Печерського, в Дальніх печерах (ХІІІ).

На запрошення настоятеля, протоієрея Ігора Ковалика, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло відвідав з архіпастирським візитом Ярмолинецький благочинний округ.

Преосвященніший владика Павло звершив Чин освячення престолу та очолив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі святого рівноапостольного князя Володимира Великого села Солобківці Хмельницької області.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному проповідь виголосив прот. Роман Стус.

По завершенні Літургії, керуючий Хмельницькою єпархією, Преосвященний єпископ Павло привітав парафіян зі святом та закликав на всіх Боже благословення.

Своєю чергою настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за довгоочікуваний візит та спільну молитву.

Його Преосвященству співслужили клірики Хмельницької єпархії: благочинний Ярмолинецького благочинного округу протоієрей Миколай Ковалик, благочинний Городоцького благочинного округу протоієрей Павло Глінських, настоятель храму святого рівноапостольного князя Володимира Великого села Солобківці протоієрей Ігор Ковалик, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці села Пасічна протоієрей Роман Стус та протодиякон Юрій Ящишин.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)