Новини

Архієрейське Богослужіння у Неділю шістнадцяту після П’ятидесятниці

У Неділю шістнадцяту після П’ятидесятниці, 10 жовтня 2021 року, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує і прославляє: Мч. Калістрата та воїнів його: Гімнасія та інших (304). На запрошення настоятеля, протоієрея Василя Стуса, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло відвідав з архіпастирським візитом Ярмолинецький благочинний округ.

Преосвященніший владика Павло звершив Чин освячення престолу та очолив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Пасічна Хмельницької області.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному проповідь виголосив прот. Роман Верховцев.

По завершенні Літургії, керуючий Хмельницькою єпархією, Преосвященний єпископ Павло привітав парафіян зі святом, адже у ці дні виповнюється 200-ті років з дна побудови Покровського храму та закликав на всіх Боже благословіння.Своєю чергою настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за довгоочікуваний візит та спільну молитву.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)