Новини

Богослужіння у неділю чотирнадцяту після П’ятидесятниці

У неділю 14-гу після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, 26 вересня 2021 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять: Пам’ять оновлення (освячення) храму Воскресіння Христового в Єрусалимі (335). Сщмч. Корнилія, сотника (І), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло на запрошення настоятеля протоієрея Володимира Марущака очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у хамі  Всіх святих землі Української міста Хмельницький.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».

Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після прочитання Євангелія настоятель парафії, секретар Хмельницької єпархії протоієрей Володимир Марущак виголосив проповідь.

В кінці Літургії керуючий Хмельницькою єпархією єпископ Павло, привітав усіх присутніх парафіян з неділею та закликав на всіх присутніх парафіян Боже благословення.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)