Новини

Архієрейське богослужіння у Дмитрівську поминальну суботу

У Дмитрівську поминальну суботу, 06 листопада 2021 року, в день коли у усіх храмах проходять особливі заупокійні богослужіння, під час яких молитовно згадуються всі від віку спочилі єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло у співслужінні настоятеля протоієрея Володимира Марущака, очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі Всіх Святих Землі Української міста Хмельницький.

Після прочитання Євангелія з проповідь виголосив настоятель храму прот. Володимир Марущак.

Під час літургії підносилися заупокійні молитви за тих, хто відійшов у вічність: за спочилих архіпастирів і пастирів, спочилих отців, матерів, братів і сестер наших, полеглих на полях бою за віру і Батьківщину, за загиблих під час подій на Київському Майдані та на Донбасі полеглих наших захисників внаслідок російської агресії – воїнів і мирних жителів, а також за усіх спочилих православних християн.

По закінченні літургії архіпастир звернувся до присутніх з настановою,  у якій закликав паству молитися за своїх спочилих родичів і творити добрі справи у їх ім’я, адже це буде найкращим проявом християнської любові до них.

Після літургії духовенством храму було звершено панахиду за упокій душ всіх померлих.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)