Новини

Архієрейське богослужіння у Неділю дев’ятнадцяту після П’ятидесятниці


У неділю 19-гу після П’ятидесятниці, 31 жовтня 2021 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять: апостола і євангелиста Луки (І). Мч. Марина (ІV). Прп. Юліана (ІV), єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло на запрошення настоятеля протоієрея Богдана Масного, очолив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у храмі св. апостола Луки села Долоччя Ізяславського благочинного округу.


За богослужінням були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, а також під час Літургії виголошувались особливі молитовні прохання: «за воїнів-захисників Української держави, за добробут, мир, здоров’я і спасіння наше, щоб Господь Бог наш допоміг нам у всьому».


Також лунала Всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).


По завершенні Літургії єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, привітав усіх присутніх зі храмовим святом, подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа за молитвами св. апостола Луки зійшла в цей величний день на всіх парафіян, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя.


Своєю чергою настоятель храму від імені усіх парафіян подякував архіпастирю за довгоочікуваний візит та спільну молитву.


Його Преосвященству співслужили: благочинний Ізяславського благочинного округу протоієрей Володимир Ковальчук м. Ізяслав, настоятель парафії св. апостола Луки села Долоччя протоієрей Богдан Масний та протодиякон Юрій Ящишен.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)