Новини

Єпископ Павло привітав медичних працівників

Сьогодні у залі обласної філармонії відбулись урочистості, присвячені Дню медичного працівника, який щорічно в Україні відзначають у третю неділю червня. Привітати зі святом та подякувати медикам за щоденну роботу на благо здоров’я та життя жителів міста та області завітав керуючий Хмельницькою єпархією єпископ Павло спільно із керівництвом області, міста та представниками громадськості.

Звертаючись до присутніх єпископ Павло висловив солідарність і подяку всім медичним працівникам, які особливо в цей нелегкий час пандемії, невтомно працюють для того, щоб зберегти здоров’я і життя людей, а також з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, керуючий Хмельницькою єпархією з нагоди свята і за заслуги перед помісною Українською Православною Церквою, побожним народом та за жертовне служіння у збереженні дару життя відзначив найкращих медичних працівників високими церковними відзнаками, а саме:

Орденом Св. Пантелеймона

  1. Крупа Тетяна Василівна (головний лікар обласного центру медично соціальної експертизи) Медаль за жертовність та любов до України.
  2. Ткач Борис Васильович (директор управління охорони здоров‘я хмельницької міської ради)
  3. Радзивілюк Леонід Анатолійович(Директор комунального неприбуткового підприємства, Славутська міська лікарня)
  4. Барабаш Тетяна Іванівна(заступник головного лікаря з медичної частини Дунаєвецької багатопрофільної лікарні)

Владика Павло подякував усім медичним працівникам за ту титанічну працю яку вони роблять в лікарнях, а також нашим лікарям які зараз знаходяться на передовій та працюють під ворожими пострілами лікують і рятують життя наших воїнів захисників.

Супроводжував Архіпастиря: канцлер Хмельницької єпархії, настоятель храму влмч. Пантелеймона Цілителя протоієрей Леонід Дяченко.

Інформаційний відділ Хмельницької Єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ)